Kwas hialuronowy jest jedną z najchętniej stosowanych substancji w niejednym gabinecie medycyny estetycznej. Chcąc uzyskać satysfakcjonujące rezultaty kuracji, warto sięgać po produkty oferujące duże stężenie substancji aktywnej. Niniejszy wpis poświęcono doskonałej jakości produktowi, w który warto zaopatrzyć swoich specjalistów.

Poprawa owalu twarzy – dlaczego warto stosować bioremodeling?

Bioremodeling, określany również jako profiloplastyka to zabieg umożliwiający poprawę geometrii twarzy bez ingerencji chirurgicznej. Działania przeprowadzone przez profesjonalistów mają za zadanie przywrócić twarzy symetrię, a także podkreślenie punktów odpowiedzialnych za odbicie światła.

Z wiekiem na skórze pojawia się więcej cieni, przez które harmonia twarzy staje się zaburzona. Bioremodeling umożliwia poprawę owalu twarzy za pomocą odpowiedniego rodzaju wypełniaczy. Taka metoda jest dużo bezpieczniejsza, pod warunkiem, że specjalista korzysta ze sprawdzonych i dobrych jakościowo preparatów.

Geo Lifting – z jakiego powodu cieszy się popularnością?

Stymulator tkankowy wykorzystujący 5-punktową technikę podania gwarantuje skuteczne przywrócenie geometrii twarzy, a także proporcji traconych wraz z wiekiem. Geo Lifting to nowoczesny preparat, zapewniający silną stymulację fibroblastów. To z kolei przekłada się na widoczną rewitalizację, odżywienie, a także zagęszczenie skóry.

Dobra jakość efektów końcowych zastosowania stymulatora tkankowego wynika z obecności rekordowej ilości kwasu hialuronowego w jego składzie (aż 64 mg/2 ml). Producent zastosował unikalne połączenie kwasu o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, co gwarantuje naturalne, a jednocześnie wyraźne rezultaty.

Jakie efekty gwarantuje stymulator tkankowy?

Do najważniejszych rezultatów zabiegowych po zastosowaniu Geo Lifting należy zaliczyć:

  • poprawę owalu twarzy,
  • uwydatnienie miejsc odbicia słońca,
  • lifting skóry,
  • efekt wysmuklenia twarzy,
  • odżywienie i nawilżenie skóry,
  • wygładzenie zmarszczek i niedoskonałości,
  • przywrócenie trójkąta młodości,
  • mniejsza widoczność tzw. chomiczków.

Dlaczego warto skorzystać z Geo Lifting?

Nowoczesny produkt do użytku profesjonalnego bazuje na rekordowej ilości kwasu hialuronowego. Dzięki temu specjalista może mieć pewność wyraźnego, a jednocześnie długotrwałego efektu końcowego. Geo Lifting aplikuje się przy użyciu 5-punktowej techniki podania. Oznacza to nie tylko większy komfort dla osoby przeprowadzającej zabieg, ale przede wszystkim dla pacjenta. Warto również dodać, że klient może zauważyć efekt praktycznie w chwilę po wykonaniu pierwszej serii. Sam zabieg przy użyciu stymulatora nie jest bolesny, nie wymaga rekonwalescencji i nie niesie za sobą ryzyka takich skutków ubocznych jak zasinienia, obrzęki czy ogólne poczucie dyskomfortu.

Omawiany w niniejszym wpisie produkt zyskuje na popularności, z uwagi na szereg korzyści dla specjalisty i pacjenta. Warto też wspomnieć, że wystarczy użyć preparatu dwukrotnie, aby klient mógł zauważyć zdecydowaną różnicę. To jeszcze jeden atut, przez który warto wziąć ten biostymulator pod uwagę.