Aby pozbyć się cellulitu, należy stosować zdrową i zrównoważoną dietę oraz pamiętać o regularnej aktywności fizycznej. Pomocne w modelowaniu sylwetki są również nowoczesne preparaty medyczne i kosmetyczne. Produkty oferowane przez renomowane firmy są bezpieczne dla zdrowia i skuteczne w działaniu.

Preparat Dives med na bazie ekstraktu z karczocha

Osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań w zakresie walki z cellulitem powinny zainteresować się ofertą marki Dives med. Zastosowanie innowacyjnych składników oraz technologii pozwoliło stworzyć grupę produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednym z nich jest monokoktajl artichoke complex. To kompleksowy preparat stworzony na bazie wysokostężonego ekstraktu z karczocha, który wykazuje szereg właściwości prozdrowotnych. Koncentrat marki Dives med pozwala pozbyć się nadmiaru wody z organizmu i tzw. cellulitu wodnego. Jego dodatkowe właściwości to stymulacja mikrokrążenia i procesów metabolicznych organizmu odpowiedzialnych za wydalanie uwolnionych trójglicerydów.

Sposób i miejsce zastosowania preparatu

Koncentrat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego i może być podawany wyłącznie przez lekarzy lub wykwalifikowany personel medyczny. Przed przeprowadzeniem zabiegu niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu medycznego w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań. W celu maksymalizacji efektów zaleca się przeprowadzanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach co 10-14 dni. Preparat może być stosowany w różnych obszarach ciała, takich jak: uda i pośladki, brzuch, ramiona, okolice kolan. Są to miejsca, w których cellulit jest najbardziej powszechny i widoczny. Produkt można aplikować wyłącznie na zdrową skórę po uzyskaniu świadomej zgody pacjenta.

Wskazania po zabiegu

Preparat do modelowania sylwetki i redukowania cellulitu oferowany przez Dives med zawiera wyłącznie naturalne składniki. To sprawia, że jest łatwo przyswajalny dla organizmu i bezpieczny dla zdrowia pacjenta. Podobnie, jak w przypadku innych zabiegów w miejscu podania monokoktajlu na bazie z ekstraktu z karczocha może wystąpić zaczerwienie, zasinienie oraz niewielki obrzęk. Zazwyczaj wszelkie dolegliwości ustępują po kilku dniach. W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w celu przyspieszenia drenażu tkanek. Pacjenci poddający się zabiegowi powinni unikać ekspozycji na słońce. Niewskazane jest również przebywanie w solarium, saunie bądź komorze kriogenicznej.

Podsumowanie

Regularne stosowanie preparatów medycznych należących do linii Dives med ułatwia modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu. Certyfikowane produkty są łatwe w użyciu i neutralne dla zdrowia. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie pięknego i młodego wyglądu na dłużej.