Aquapure, czyli hydropeeling z aktywnymi substancjami to zabieg oczyszczająco-odmładzający, który wykonywany jest przy użyciu niezwykle nowoczesnego urządzenia. Decydując się na niego, możesz przeciwdziałać w skuteczny sposób wielu problemom skórnym i rozwiązywać je skutecznie.

Aquapure – poznaj technologię, dzięki której uzyskać świeżą, zdecydowanie młodszą skórę

Skóra po zabiegu z użyciem urządzenia Aquapure jest wyraźnie odżywiona, poprawia się jej elastyczność, wydaje się znacznie młodsza, świeższa. Efekty widoczne są natychmiast, dlatego Aquapure określa się jako zabieg bankietowy.

Głównym działaniem Aquapure jest usuwanie martwego naskórka, jak i wszelkich zanieczyszczeń zgromadzonych na powierzchni skóry. W trakcie zabiegu aplikowane są substancje aktywne dobrane do konkretnych problemów skórnych, które występują u klientki lub klienta. Mają działanie oczyszczające, nawilżające i odmładzające, dlatego cera po zabiegu jest świeża, pełna blasku i po prostu piękna.

Zabieg można podzielić na kilka etapów, o różnym przeznaczeniu i działaniu:

  1. Oczyszczanie skóry przy użyciu substancji złuszczających.
  2. Nakładanie wyjątkowych substancji aktywnych, które zawierają przeciwutleniacze, jak i składniki przeciwzapalne oraz nawilżające.
  3. Masaż końcówkami zabiegowymi, który wpływa na ukrwienie skóry, jak i relaks. W tym momencie można się odprężyć. Skóra jest o wiele bardziej wygładzona, znika z niej zmęczenie, a widoczność zmarszczek jest znacznie mniejsza. Jest to etap, na którym można zaaplikować wybrane serum przy wykorzystaniu techniki elektroporacji, co znacząco wpłynie na odżywienie i regenerację skóry.

Dla kogo jest zabieg Aquapure?

Nowoczesna technologia, w jakiej powstaje urządzenie Aquapure umożliwia wykorzystanie zabiegu przy wszystkich typach skóry, nawet najbardziej wrażliwej i delikatnej. Wskazaniem do zastosowania zabiegu jest przede wszystkim mocno zanieczyszczona skóra, ze skłonnością do rozszerzonych porów. Pomaga w przypadku chęci odzyskania napięcia i elastyczności przy skórze dojrzałej i niedotlenionej.

Aquapure rozwiązuje problem nadmiernego rogowacenia naskórka, a także usuwa zmiany potrądzikowe. Rozwiązuje problem wrastających włosków i umożliwia skuteczne przygotowanie do radykalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Skóra w towarzystwie urządzenia Aquapure regeneruje się i odpoczywa.

Kiedy nie wolno zapisać się na zabieg Aquapure?

Są przeciwwskazania do wykonania zabiegu Aquapure. Przede wszystkim nie mogą się na niego zdecydować kobiety w ciąży i karmiące piersią, jak i posiadające metalowe implanty w miejscu jego przeprowadzania. Przeciwwskazaniem jest także opryszczka i inne infekcje skórne, a także trądzik w stanie zapalnym.

Nie wolno decydować się na zabieg, gdy występuje ogólnoustrojowy stan zapalny, a także niezagojone rany w miejscu zabiegu.

Panie, u których został wykonany botox, nie powinny decydować się na zabieg Aquapure do 3 tygodniu od iniekcji.

Innych przeciwwskazań nie stwierdzono.