Odświeżacze powietrza marki Clinex Scent są linią unikalnych produktów przeznaczonych do stosowania we wszystkich pomieszczeniach publicznych i usługowych. Idealnie nadaje się do zastosowania w przestrzeniach biurowych, miejscach dla palaczy czy publicznych toaletach. Rozpylony zapach utrzymuje się długo, ale nie jest zbyt intensywny, ani drażniący.

Odświeżanie przestrzeni publicznych

Odświeżacz Clinex Scent doskonale sprawdza się w branży HoReCa czyli w przemyśle hotelarskim i gastronomicznym. Może być stosowany w łazienkach, pokojach hotelowych, lobby czy na salach restauracyjnych. Zastosowanie unikalnych nut zapachowych gwarantuje neutralizację nawet najmocniejszych zapachów np. zapachu jedzenia z kuchni restauracyjnej czy hotelowej.

Produkt neutralizuje nawet najmocniejsze zapachy, dzięki czemu może być stosowany w miejscach gzie trudno utrzymać czystość np. w publicznych toaletach. Jest to odświeżacz do użytku profesjonalnego- jest niedostępny w zwykłych marketach.

Dostępne rozmiary opakowania to 500ml, w opakowaniu zbiorczym po 6 sztuk.

Produkt jest wysoce skoncentrowany co w połączeniu z wyjątkowym składem sprawia, że środek wyróżnia się wyjątkowym działaniem na różne zapachy.

Bogata gama zapachów Clinex Scent

Clinex Scent występuje w kilku zapachach. Można wyróżnić tu:

  • Tasmański czar;
  • Paryski wdzięk;
  • Alpejską łąkę;
  • Hawajską wanilię;
  • Egejski owoc;
  • Magiczną noc;
  • Słoneczny dzień.

Zastosowanie produktu

Odświeżacz należy wstrząsnąć przed zastosowaniem. Należy rozpylić go od 2 do 3 razy- w zależności od wielkości pomieszczenia i intensywności zapachów, które mają być zneutralizowane.

W pomieszczeniach sanitarnych preparat powinien być rozpylany za muszlą klozetową lub pisuarem po ich wcześniejszym umyciu. Wyjątkowo intensywne zapachy będą mogły wymagać ponownego przeprowadzenia powyższej procedury.

Należ pamiętać, aby odświeżacz Clinex Scent rozpylać na powierzchnie zmywalne, a nie w powietrze. Nie wolno rozpylać produktu na powierzchnie plastikowe czy laminowane z połyskiem gdyż może to powodować ich matowienie. Nie wolno stosować preparatu na powierzchniach pokrytych skórą lub jedwabiem.

Cechy wyróżniające odświeżacz Clinex Scent

Odświeżacz usuwa nieprzyjemnie zapachy. Jego działanie może utrzymywać się nawet do 4 dni. Jego działanie opiera się na atomizerze rozpylającym ciecz w postaci mgiełki. Produkt jest bezpieczny. Nie pozostawia śladów na wykładzinie czy meblach.

Skondensowana formuła i unikatowe połączenie nut zapachowych sprawia, że odświeżacz jest idealny do pomieszczeń o charakterze publicznym.

Dodatkowym atutem produktu jest jego przystępna cena. Ten dedykowany podmiotom prowadzącym działalność usługową i działającym w sektorze publicznym na pewno spełni swoje zadanie.